register_nav_menus(array( 'topmenu' => 'Üst Menu' )); Shinra » Ölüm Gemisi Zindanı

Ölüm Gemisi Zindanı

Yeni bir zindan tanıtımı ile karşınızdayım sevgili Cengiz Han 2 oyuncuları. Sizlerden gelen istek üzerine zindanları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Cengiz Han 2′nin özel zindanlarından Ölüm Gemisi Zindanı’na değineceğim.

Ölüm Gemisi Zindanı’na girebilmek için en az 50. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. 50. seviyeden itibaren başkentinizdeki Kahramanlar Arenası Işınlanma Jing Yanduo sayesinde bir defa gerçekleştirmek üzere Ölüm Gemisi Zindanı’na giriş yapabilirsiniz.

 

Ölüm gemisine girdiğinizde Tsuşima adasının sahillerindeki bir gemiden başlıyorsunuz. Ada çok güzel görünüyor; ancak bu güzel adada tehlikeler de sizi bekliyor. Dev kılıçlara sahip savaşçılar adanın yönetimini ele geçirmiş. İlerlediğinizde Denizci Kampı’na ulaşıyorsunuz. Bölgeyi koruyan ninjalarla karşılaşmanız fazla uzun sürmüyor. Ninjaları öldürüp devam ettiğinizde ise dev bir kapının önüne geliyorsunuz. Bu kapı sizi Siyah İnci Bölgesi’ne ulaştırıyor.

 

 

Siyah İnci Bölgesi’ne adım attığınızda ölümcül bir yere geldiğinizi farkediyorsunuz. Tehlike hissi oyuncuya oldukça başarılı bir şekilde sunulmuş. Zindana ismini veren Ölüm Gemisi bu bölgede bulunuyor; fakat Ölüm Gemisi’ne ulaşmak o kadar da kolay değil; bölge Bakufu savaşçıları ile dolu ve Ölüm Gemisi’ni hayatları pahasına koruyorlar. Ölüm Gemisi’ne yaklaştıkça Bakufu savaşçılarının da sayısı gitgide artıyor. Geminin önündeki kalabalık savaşı atlatıp gemiye adım attığınıza hemen sevinmeyin; çünkü Baş Düşman sizi bekliyor. Hojo Tokimune adlı Baş Düşman güçlü saldırılara sahip ancak bu Ölüm Gemisi’nden çıkmanın tek yolu onu öldürmek.

 

 

Baş Düşmanı öldürüp Ölüm Gemisi’ni denize batırabilecek misin? Ölüm Gemisi ve daha birçok özel zindan Cengiz Han 2′de seni bekliyor. Hemen Cengiz Han 2 oyna ve eğlenceyi kaçırma.Yoksa hala kayıt olup Joygame’in ücretsiz ve %100 Türkçe içerikli, eşsiz MMORPG oyunu Cengiz Han 2′yi indirmedin  mi?

Cengiz Han 2 kayıt ol

Cengiz Han 2 indir

”FaceBook

2 comments

  1. alparslan diyor ki:

    cok güzek bi oyuna benziyo

  2. Cengizhan2Forum diyor ki:

    Teşekkürler tanıtım için :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir